PROGRAM KULCZYK FUNDATION

LOGO Power.jpg

Szkoła Podstawowa nr 20 im. gen. Władysława Sikorskiego w Białymstoku

realizuje projekt dofinansowany

z Funduszy Europejskich „Europejska lekcja o wartościach”

Celem projektu jest wzmacnianie kompetencji komunikacyjnych w języku angielskim oraz kształtowanie świadomości odnośnie wartości w życiu młodych ludzi.

Dofinansowanie projektu z UE: 63 915 PLN

W kwietniu 2022r. nasza szkoła rozpoczęła pracę w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój. Projekt o nazwie „Europejska lekcja o wartościach” o numerze 2021-1-PMU-4291 potrwa do 02.10.2022. Skierowany jest on do uczniów klas 6-8 Szkoły Podstawowej nr 20 im. gen. Władysława Sikorskiego w Białymstoku

Projekt zakłada sześciomiesięczną współpracę ze szkołą partnerską z Portugalii (Agrupamento de Escolas de Barcelos), podczas której odbędzie się jedna siedmiodniowa mobilność 10 uczniów naszej szkoły.

Osoby chętne do udziału w wyżej opisanym przedsięwzięciu proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego, dostępnego poniżej\. Uzupełniony formularz należy złożyć w sekretariacie szkoły lub u koordynatora do 26.04.2022r.

Zapraszamy!

Koordynator: Małgorzata Popko

Załączniki:

Karta Zgłoszenia opiekuna

Karta zgłoszenia ucznia do mobilności PMU

Załącznik do karty zgłoszenia ucznia do mobilności