Festyn Sąsiedzki na Leśnej

W dniu 1 października odbył się „Festyn Sąsiedzki na Leśnej”. Organizatorami imprezy były Szkoła Podstawowa nr 20 im. gen. Władysława Sikorskiego w Białymstoku oraz Fundacja Otwarta Edukacja, a został zrealizowany w ramach zadania „Działamy Razem” finansowanego ze środków Budżetu Miasta Białegostoku. W Festynie wzięło udział kilkaset mieszkańców osiedla Skorupy, a czekało na nich wiele atrakcji m.in. pokaz magika, pokaz chemiczny, dmuchaniec, wata cukrowa, popcorn, występy artystyczne, pokaz sprzętu policji i straży pożarnej. Zadaniem Festynu była integracja mieszkańców osiedla oraz budowanie dobrych relacji z nowymi mieszkańcami z Białorusi i Ukrainy, dlatego naszą imprezę wzbogaciliśmy o występy naszych uczennic Kateryny i Anny oraz Slavika Rubanova i Sonii Yaroszevich ze Studia Tańca „Kadryl”.

Jeszcze raz dziękujemy Partnerom naszego Festynu, bez których nie udałoby się nam zorganizować tak fantastycznej imprezy.
• KOMENDA MIEJSKA POLICJI W BIAŁYMSTOKU
• KOMENDA MIEJSKA STRAŻY POŻARNEJ W BIAŁYMSTOKU
• KADRYL STUDIO TAŃCA Justyna & Gracjan
• BIALNET Sp. z o.o.