Dzień Kropki

15 września to MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KROPKI.  Choć często koncentrujemy się na kolorowych strojach w kropki, nie tylko o strój tego dnia chodzi. To święto kreatywności. Dzień, w którym skupiamy się na rozwoju swoich talentów, pasji  i umiejętnościach.

W każdym z nas jest talent !!!

Tego dnia również w naszej szkole dominowały kropki w strojach, ale nie tylko. Nauczyciele zaangażowali dzieci w zajęcia, które mogą pomóc im odkryć mocne strony i dać odwagę, by powiedzieć o tym światu. Podczas lekcji powstały wyjątkowe i niepowtarzalne ,,kropkowe dzieła sztuki”. Na matematyce były zadania ,,z kropką w tle”, a na zajęciach sportowych okazało się, że piłka ma dużo wspólnego z kropką. Teren szkoły został ozdobiony kredowymi kropkami.

Często z ust młodych ludzi słyszymy:

,,Jestem do niczego, nic nie potrafię, niczego nie umiem zrobić dobrze”.

Nie pozwólmy na to, by dzieci w to uwierzyły!!!