Bank Młodych Mistrzów Sportu

miniatura bank sportu.JPG

W październiku 2022r. nasza szkoła otrzymała dofinansowanie w wysokości 8 000zł w ramach programu granatowego „Bank Młodych Mistrzów Sportu” Fundacji Santander.

Dzięki niemu uczniowie z klas I-IV podzieleni na dwie grupy wiekowe brali udział w zajęciach tanecznych, prowadzonych przez profesjonalną instruktor tańca, które udowodniły, że „W SP20 tańczyć każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej!”.

Kilkumiesięczne warsztaty ukończyło 34 uczniów, a efekty swojej pracy mogli zaprezentować zaproszonym gościom podczas turnieju tańca „W SP20 tańczyć każdy może…”, który odbył się 13 kwietnia.

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale i nagrody rzeczowe, między innymi vouchery na miesięczny kurs tańca w studio tańca Kadryl, głośniki czy książki.

Dziękujemy rodzicom naszych tancerzy za wsparcie i ciepłe słowa, instruktor tańca pani Renacie Lewczuk-Kuzyka za profesjonalizm i serce, paniom Angelice i Milenie za napisanie projektu i opiekę techniczną, dyrekcji SP20 za otwartość i dobre słowo oraz naszym grantodawcom- Fundacji Santander, bez której projekt nie mógłby się odbyć.